بالا 10 تفریحی در پارک ملی Ranthambore

[ad_1]

Ranthambore پارک ملی واقع در شمال هند است و یکی از مشهور ترین و بزرگترین پارک ملی. از آن در است جنوب شرقی راجستان سوائی مادھوپر منطقه است و در حدود 130 کیلومتر از جیپور. آن است که هر عکاس حیات وحش و علاقه مندان رویا. در واقع زمان صرف شده در اینجا مشاهده ببر رومینگ غوغای پرندگان و سبز رنگ سبز است که واقعا ارزش آن و بی بها برای کاوش یک بار در طول عمر. در زیر برخی از استراحتگاه که در یک اقامت بیشتر از همه به یاد ماندنی است.

بالا 10 تفریحی

Pugmark توچال- این است منحصر به فرد و واقعا مکان زیبا را به نقطه موجودات مختلف در ذخیره. این Pugmark رفت و آمد مکرر است که حق ادغام مدرن طراحی سازه و زیبایی های طبیعی است. در مجموع رفت و آمد مکرر 33 اتاق است که به خوبی مبله و مجهز با امکانات عالی برای ساخت اقامت مهمانان لذت بخش و ستودنی. حق از مواد غذایی به امکانات همه چیز در اینجا فقط کامل است.

Ranthambore جنگل توچال- حق اتحادیه از زیبایی و ظرافت این رفت و آمد مکرر استقبال از مهمانان برای یک محیط که در آن عالی لوکس ساکن. این Ranthambore جنگل توچال نزدیکی به پارک ملی ساخته شده است آن را بسیار ترجیح داده برای لکه های غنی از گیاهان و جانوران. رفت و آمد مکرر دارای 46 اتاق در مجموع و مجهز به امکانات مدرن مانند متصل حمام, تلویزیون, ایوان, گنجه و چای/قهوه ساز. آن چند رستوران در خدمت بین المللی و غذاهای هندی به کفایت ولع مصرف هر مهمان.

Ranthambore ملی توچال- این رفت و آمد مکرر است که بسیار نزدیک به پارک ملی و محل بسیار راحت است و برای انطباق در راه به سمت پارک. صمیمی و مهمان نوازی این Aravalli تپه’ پس زمینه و سبز به خوبی چمن آراسته کلید جاذبه های Ranthambore ملی رفت و آمد مکرر است که کاغذ برداشته مسافران از سراسر جهان است. این اتاق مجهز به امکانات مدرن مانند حمام خصوصی از امکانات تلویزیون های ماهواره ای, رایگان های Wi-Fi و تهویه مطبوع و بیشتر. وقتی که می آید به ظرافتهای خود را در خانه و رستوران ارائه می دهد قاره چین و شمال هند مواد غذایی است.

Ankur توچال- این رفت و آمد مکرر دارای 15 اتاق مبله مجهز به فرش است که دیوار به دیوار متصل شده و تشناب داشتن سرد و آب داغ در حال اجرا و همچنین به عنوان کامل الکترونیکی EPABX سیستم. آن را ارائه می دهد 10 تزئین کلبه که ارائه سرسبز چمن سبز و حریم خصوصی کامل است که ارائه خواهد شد مردم احساس آرامش. Ankur رفت و آمد مکرر بزرگ سالن ناهار خوری با یک فضای آرامش بخش و در خدمت آب دهان, آشپزی از جمله قاره چینی و هندی.

Vatika توچال- این رفت و آمد مکرر واقع شده است در Ranthambore جاده و شامل 8 کلبه همراه با یک باغ خصوصی. این Vatika رفت و آمد مکرر 5 متر از سوائی-مادھوپر ایستگاه و قبل از وانیا Vilas. آن است که احاطه شده از طریق طبیعت است. هر اتاق شده, tastefully مبله و دارای حمام متصل است. در خدمت مواد غذایی بسیار عالی است و خدمات بسیار شخصی هستند.

پناهگاه توچال- این رفت و آمد مکرر یک میزبان از امکانات مدرن مانند 24/7 سرد و آب گرم خوب برق پشت مودب و شخصی خدمات اتاق گرم ترتیب در طول زمستان در میان دیگران است. مهمان می تواند لذت بردن از یک شب فرهنگی که در آن هنرمندان محلی انجام خواهد شد در نزدیکی چمن و یا در اطراف استخر. صبح زود چای را در خدمت در اتاق و سالم صبحانه انگلیسی خدمت خواهد شد به زودی و پس از شامل نان و پنیر و تخم مرغ و میوه است. ناهار و شام خواهد بود به آرامی چاشنی در حالی که خدمات اتاق و تنقلات در دسترس خواهد بود در طول روز است.

میراث حولی توچال- این است که در میان بیشتر ترجیح داده تفریحی در Ranthambore. آن است که با شکوه مالکیت است که با دقت ساخته شده است با توجه به راحتی و لوکس از مهمانان که در حال ارائه امکانات مختلف و مهمان نوازی گرم مهمان را در خانه احساس. میراث حولی رفت و آمد مکرر 6 ساده کلبه و 11 اتاق مبله شامل امکانات مختلف مانند راحت تخت نشستن, حمام خصوصی و تلویزیون بیشتر است. نه تنها این, آن همچنین دارای یک باغ سبز و یک استخر در فضای باز با نزدیکی میان وعده نوار است که در خدمت شکوه لذت آشپزی.

ببر دن توچال- این است که واقعا شگفت انگیزی رفت و آمد مکرر ارائه می دهد منحصر به فرد و عالی حیات وحش تور تجربه. این Aravalli تپه’ هیبت الهام بخش زیبایی کامل ارائه می دهد صلح از ذهن است. هر اتاق مجهز به امکانات ضروری که واقعا تعجب مردم. ببر دن رفت و آمد مکرر است که بهترین مکان برای اقامت برای کسانی که سراغ دست نخورده حفظ حریم خصوصی و دور از شهر زندگی محیط پر سر و صدا. آینده برای آنها ارائه بهترین چینی, قاره و هند غذاهای و نوشیدنی های مختلف نشسته در کنار اتش ارائه خواهد شد یک تجربه عالی.

Hammir حیات وحش توچال- این رفت و آمد مکرر را فراهم می کند به خوبی مبله سادگی تزئین اتاق تمیز و زیبا کلبه و در دسترس هستند در هر دو غیر AC و AC امکانات برای مهمانان راحتی. مردم می توانند لذت بردن از اقامت خود را در داخل مجهز کلبه و اتاق. هر اتاق دارای یک سنتی و غنی راجستانی محیط ساخت آن گردشگران راحتی توپی. آن را وسیع چمن هر دو در جلو و پشت است و مناسب برای روز صبح صبحانه در طول زمستان و به تنبلی کردن در اطراف در میان تمام فعالیت گیج کننده در پارک. تراس بزرگ فراهم می کند و یک نمای زیبا از سوائی مادھوپر شهر. به نشستن در اینجا در طول شب با پذیرایی خواهد شد شگفتی های کار در از بین بردن خستگی رخ می دهد که از عمل بسته بندی شده روز. Hammir حیات وحش توچال دارای یک تراس زیبا با داشتن یک نمایش فوق العاده. آنها را به ترتیب بر روی تقاضا و زمان به زمان به سرگرمی ها و فعالیت هایی مانند ایجاد کرد Safari نمایش عروسکی راجستان رقص شتر سوار و آتش اردوگاه. علاوه بر این یکی دیگر از ویژگی های منظم در اینجا محلی گشت و گذار. بالاتر از همه مردم می توانند لذت بردن از عجیب و غریب شرقی و راجستانی خوردم.

جنگل مشاهده توچال- این بودجه دوستانه رفت و آمد مکرر ارائه می دهد که یک محل مناسب برای پارک ملی Ranthambore بازدید کنندگان برای لذت بردن از با شکوه مختلف عینک از پارک در حالی که پناه میبرند cosily در محل اقامت راحت و همچنین pampered توسط دوستانه و مهمان نوازی گرم. برخی از امکانات است که آنها را شامل محلی چشم دیدن روستا صفری, راهنمای سرویس و جنگل سافاری. در صورت درخواست جنگل مشاهده متوسل می توانید ترتیب آتش بیش از حد. مواد غذایی خدمت کرده است واقعا مجلل در پارک ملی Ranthambore محل نهایی برای دوستداران طبیعت است که میل در احساس و زندگی خام تنظیمات این مشهور رزرو ببر. پس از رزرو خود را امروز و لذت بردن از یک سفر پر زرق و برق.

[ad_2]