بازدید از Belfast – در آن است بی خطر است ؟

[ad_1]

شهر بلفاست ایرلند شمالی

از من خواسته شده که با بسیاری از افراد مختلف از کشورهای مختلف است که آن را واقعا امن برای بازدید از بلفاست?

بلفاست اتحادش را تغییر کاملا غیر قابل تصور راه بیش از ده سال گذشته. آن را از یک شهر است که از هم جدا با مشکلات و نزاع به یک پر جنب و جوش و تغییر شهر. این شهرستان در حال حاضر غنی با هتل ها و کافه ها و رستوران ها و هر بازدید کننده تضمین شده است دلچسب و گرم و خوش آمدید. این همراه با تاریخ غنی از بلفاست باعث می شود شهر محل ایده آل برای بازدید است. چیزی است که وجود دارد در اینجا برای همه برای دیدن و انجام است.

وجود دارد به معنای واقعی کلمه بیش از صد هتل ها در بلفاست است که با توجه به تمام جیب. محدوده قیمت از ارزان به عنوان £39 برای یک اتاق تا به بهترین هتل های پنج ستاره تا دوباره چیزی به همه کت و شلوار. برای خوردن وجود دارد به خوبی با قیمت مناسب کافه ها تا به رستوران ستاره میچلین و همه سلیقه ها catered برای جمله فرانسه و ایتالیایی و چینی و هندی و سنتی ایرلندی رستوران.

در طول روز وجود دارد که جاذبه های بسیاری برای دیدن و عبارتند از:

 1. این Ulster موزه (رایگان پذیرش)
 2. دانشگاه

 3. باغهای بوتانیک

 4. تایتانیک سه ماهه

 5. کلیسای جامع چهارم

 6. تاج نوار

 7. Belfast City Hall

 8. Linen Hall Library

 9. سنت آن کلیسای جامع

 10. ادیسه

اینها تنها برخی از جاذبه ها و نیز وجود دارد بسیاری از تورهای از جمله تور کشتی تایتانیک اصلی تور شهر بلفاست از جمله یک نظر مشهور بلفاست نقاشی های دیواری و مشکل مناطق شبح, تورهای, تورهای Lagan, میخانه, تور و بسیاری از بسیاری دیگر.

هنگام بازدید از بلفاست را نمی طولانی برای شروع به درک تاریخ آن گذشته مشکل و من می دانم که شما را پیدا خواهد کرد یک گرم و استقبال مردم است. من شک ندارم که شما ممکن است را دیده اند بد طرف بلفاست جدید را به ایستگاه در طول سال است. اگر که همه شما تا کنون دیده اند من به وضوح می توانید درک کنند که چرا هر کسی که می تواند ترس را به می آیند و بازدید از شهر ما. آن تغییر کرده است و در حال حاضر خوشبختانه تغییر برای بهتر. امروز آن را بی خطر است به راه رفتن در اطراف بلفاست و سپس بیرون رفتن در شب برای یک وعده غذایی و نوشیدنی چند است.

من ملاقات بسیاری از مردم از انگلستان و اسکاتلند و اروپا و کانادا و آنها شگفت زده شده اند که زمانی که آنها در واقع به اینجا می آیند و دیدم چه بلفاست واقعا دوست دارم. آنها نمی توانند باور چقدر کوچک شهر بود و از همه مهمتر چگونه پسند مردم بودند. شما نمی خواهد بود قادر به نشستن در یک نوار در بلفاست بدون وارد شدن به گفتگو در مورد چیزی. که راه ما هستند! ما عشق را به مردم بازدید از شهر ما و ما نمی خواهم به بحث!

مشکلات آنها به عنوان شناخته شده بودند در حال حاضر پشت سر ما به نظر می رسد. از آن زمان سالهای زیادی به ترک است که در گذشته پشت سر ما اما یک بار که اتفاق افتاده و سپس بلفاست به سرعت تغییر کرده است. آن زنده است و در حال حاضر این شهرستان دارای رفته از طریق عظیم بازسازی. بسیاری از سایت های تاریخی در این شهرستان شده است, مرمت این لگن رودخانه شده است به طور کامل تمیز و در حال حاضر در شادی و در حال حاضر وجود دارد وزوز بزرگ در این شهر است. کافی شاپ ها, عمده, فروشگاه, جدید, خرید, مراکز باید همه توسعه و رشد در ده سال گذشته و در حال حاضر وجود دارد یک شهر کامل را تجربه کنند.

این شهر توسط کوه ها احاطه شده و نشسته در بلفاست Lough که پس از آن می رسد به دریای ایرلند. در دو ساعت شما می توانید در دوبلین و در کمتر از یک ساعت شما می توانید در giant’s Causeway پس از بلفاست یک محل عالی برای تعطیلات خود را پایه. حمل و نقل عمومی خوب است و در بلفاست سرویس توسط دو فرودگاه و یک کشتی در بندر دادن دسترسی آسان به اسکاتلند, انگلستان و ولز است.

ارز مورد استفاده در بلفاست پوند استرلینگ. در دوبلین آن است که یورو بنابراین شما نیاز به تغییر برخی از پول در هنگام بازدید از جمهوری ایرلند. یک ناهار معمولی در بلفاست هزینه خواهد شد در اطراف £4-7 بسته به آنچه شما نیاز دارید. یک فنجان قهوه در اطراف هزینه £1.25 با چای که کمی ارزان تر است. شام با یک بطری شراب به طور متوسط در حدود £40-50 اما بستگی دارد آنچه شما می خواهید. یک پاینت گینس در مورد هزینه £3.50 و خواهد بود یکی از بهترین شما تا کنون طعم. من می دانم که از تمام تمرین هایی که دریافت می کنم!

وجود دارد برخی از ترک خوردگی زمین گلف با متوسط هزینه های سبز در اطراف £30. دوره مانند سلطنتی پرتروش و سلطنتی بلفاست خواهد شد البته گران تر در حدود 100 پوند در یک دور.

شما همچنین می توانید انجام رودخانه و دریا ماهیگیری, گشت و گذار, پیاده روی, اسب سواری, و وجود دارد برخی از افسانه سواحل است. من نمی توانم با این حال تضمین آب و هوا به عنوان آن باران زیادی است. بهترین زمان برای آب و هوا معمولا از ماه می تا سپتامبر اما حتی پس از آن باران زیادی است. است که چرا ما باید یک بلفاست گفت که ایالات “آن را نمی کند باران در میخانه.”

سایت های دیگر برای بازدید است که در عرض یک ساعت رانندگی و یا قطار یا اتوبوس سفر عبارتند از:

 1. سنگ مرمر قوس غارها
 2. دری معروف شهر دیوار

 3. Carrick-A-Rede Ropebridge

 4. Giant’s Causeway

 5. سبز Glens متحده, Antrim

 6. Ulster عامیانه و حمل و نقل موزه

 7. عامیانه آمریکایی پارک

 8. Portaferry آکواریوم

 9. Armagh افلاک

 10. Bushmill را تقطیر

شما هرگز گیر برای چیزی برای انجام و برنامه خود می تواند به عنوان آرام و یا به عنوان مشغول به عنوان شما را انتخاب کرد آن را به. من اعتماد این مقاله به شما یک بینش خوب به بلفاست به عنوان آن امروز است و نه به عنوان آن به تصویر کشیده شده است در اخبار برای بسیاری از سال است.

[ad_2]