ایجاد یک سیاه “تاکسی”, راننده راهنمای خود را به لندن

[ad_1]

رانندگان از کلاسیک سیاه و سفید کابین صرف بیشتر از زندگی روزانه خود trundling از طریق خیابان های لندن است. آنها یک نژاد نادر و اتومبیل آنها رانندگی فقط به عنوان کامل از شخصیت و شخصیت به عنوان cabbies که آنها را به درایو.

مصرف مریم گلی مشاوره از یک راننده تاکسی است که راه مناسب برای قرار دادن هر مقصد. یک راننده تاکسی پیشنهادات می توانید کشف کردن-ضرب و شتم مسیر و کمک به شما احساس می کنید برای یک شهر. به یاد داشته باشید آنها به مردمی که با شنیدن و دیدن همه چیز!

سفر در یک تاکسی سنتی منحصر به فرد و راحت و آسان روش گرفتن از جایی به جای دیگر در سراسر پیچ و خم پیچیده لندن است.

پس چرا سیاه رانندگان تاکسی بهترین راهنمای سفر به لندن ؟ دلیل; Cabbies مشهور هستند برای داشتن یک درک دقیق از شهر شناخته شده به سادگی به عنوان “دانش”.

“دانش”

همه رسمی لندن رانندگان تاکسی ملزم به تصویب یک آزمون به نام “دانش”. چه دانش است که گاهی اوقات می تواند سخت به تعریف. در نظر گرفتن از بین 2-4 سال برای به دست آوردن برخی می گویند که آن را می آید از داشتن حافظه فوق العاده ای. رانندگان تاکسی در لندن گفت: به بخشی از مغز حاکم بر فضایی و بصری اطلاعات است که در دو اندازه به طور متوسط نفر است.

واقعیت این است که رانندگان تاکسی در لندن یک دانش دقیق از حداقل 25,000 خیابان همراه با یک شناخت کلی از همه مهم شریانی مسیرهای در حال اجرا در سراسر لندن است.

دانش نیز ناشی از تعامل با لندن مردم که بدان معنی است که آنها بسیار در ارتباط با آنچه اتفاق می افتد در زندگی از شهرستان.

اگر آن را خارج وجود دارد Cabbie می داند!

یک راننده تاکسی می توانید هر خیابان!

Cabbie را دانش کامل از لندن شامل مکان خیابان, مربع, باشگاه ها, بیمارستان ها, هتل ها, تئاتر دولتی و ساختمان های عمومی, راه آهن, ایستگاه, ایستگاه های پلیس, دادگاه, دیپلماتیک, ساختمان, مکان های مهم از عبادت گورستان کوره پارک ها و فضاهای باز ورزشی و اوقات فراغت مراکز مکان ها آموزش, رستوران ها و ساختمان های تاریخی; در واقع همه چیز شما نیاز به یک راننده به دانستن به منظور رسیدن شما به مقصد خود را با مستقیم ترین مسیر ممکن است.

مردان و زنان بی عیب و نقص شخصیت

این تصادفی نیست که سیاه رانندگان تاکسی دارای شهرت برای ارائه بهترین تاکسی سرویس در جهان است. اعتبار هر راننده یک بی عیب بازتابی از شخصیت خود را و هر متقاضی است و این موضوع یک سابقه کیفری چک کنید قبل از اینکه صادر شده با یک راننده تاکسی در ایران.

مراقب باشید کلاهبرداران و زرنگ

مراقب باشید کسانی که ادعا می کنند به تصویب آگاهی از لندن’ امتحانات و در عین حال که اتومبیل در حال مشخص نیست با این مقام نشانه گذاری.

وجود دارد بسیاری از رانندگان که به طور غیر قانونی درخواست کسب و کار در سراسر برجسته جاذبه های گردشگری است. آنها کار بدون بیمه و کرایه متر و اغلب در وسایل نقلیه هستند که roadworthy.

تفاوت بین یک مقام رسمی کابین سیاه و خصوصی تاکسی است که استخدام خصوصی سفر باید قبل از رزرو از طریق یک مجوز اپراتور. خصوصی استخدام وسایل نقلیه هستند نه قانون قادر به رفت و آمد در خیابان ها بدون این اپراتور.

نگاهی به کابین سیاه سفر از طریق لندن:

کاخ باکینگهام

به طور سنتی وهله اول یک راننده تاکسی شما را به دیدن است که کاخ باکینگهام برای تغییر سپاه پاسداران. Cabbie همیشه می داند که بهترین زمان برای دیدار و تمام حیله گری راه اجتناب از لندن خسته کننده ترافیک است.

لندن Theatreland

رفتن به دیدن یک موسیقی بازی و یا کمدی در لندن Theatreland توسط Black Cab. دوباره, شما می خواهید برای جلوگیری از ترافیک لذت بردن از این شرکت از یک راننده که می داند همه چیز در مورد تئاتر و شما خواهد رسید در محل در سبک منحصر به فرد سیاه و سفید کابین می توانید استطاعت.

موزه ها

به دنبال در یک نقشه از لندن شما متوجه خواهد شد که چندین موزه ها و مکان های مورد علاقه به طور پراکنده در اطراف منطقه لندن.

Westminster Abbey, آکادمی سلطنتی هنر و بن از هم جدا شده توسط یک گستره بزرگ از شهر که در آن دشوار خواهد بود به حرکت اگر آن را که در آن نه “دانش” از لندن راننده تاکسی.

چگونه به ترتیب یک کابین:

اگر نارنجی “برای استخدام” نور روشن کابین می تواند مورد ستایش قرار داد از خیابان.

کابین های سیاه و سفید واقع شده می تواند در تعیین رتبه های واقع در مکان های برجسته, از جمله بسیاری از اصلی راه آهن زیرزمینی و ایستگاه های اتوبوس.

اکثر تاکسی حمل پنج نفر به علاوه توشه

اوج در حدود 10 ٪ است که انتظار می رود.

به یاد داشته باشید در هنگام درخواست یک تاکسی از هتل خود را; اصرار بر مجوز تاکسی لندن با کرایه متر است. کارکنان هتل در تعداد کمی از لندن هتل ها تلاش خواهد کرد تا شما را متقاعد به استفاده از “خدمات خودرو” که توصیه می کنند. کارکنان اغلب دریافت رشوه از اتومبیل کوچک مخصوص تاکسی بدون مجوز رانندگان است.

راننده تاکسی نکته

سفر ایمن – آن است که یک ایده بسیار خوب به ترتیب یک رمز عبور با توزیع کننده که راننده باید ارائه شما با زمانی که اواو می رسد. علاوه بر این راننده باید در حال حاضر می دانم که نام خود را و مقصد. لندن عمومی حمل و نقل اتاق توصیه می کند: “همیشه از نشستن در عقب کابین و همیشه حمل تلفن همراه”.

[ad_2]