المنتور چیست | تفاوت المنتور رایگان و المنتور پرو

المنتور چیست؟ المنتور یا Elementor  اسم یک افزونه وردپرسی میباشد که با آن میتوانید صفحه تان را طراحی کنید. المنتور پرو هم نسخه کامل این افزونه است که در ادامه توضیحات بیشتری درباره تفاوت المنتور رایگان و المنتور پرو به شما عزیزان می یدهیم.

اهمیت استفاده از المنتور و المنتور پرو

اهمیت به کار گیری از افزونه المنتور مدیریت وب سایت می تواند فارغ از حتی یک خط کدنویسی، نصیب های مختلف وب سایت خود را طراحی کند. صرفا به اندازه است یک سری دقیقه وقت نهاده و اهمیت استفاده از امکاناتی که افزونه المنتور به شما می دهد، تمامی قسمت های متعدد سایت وردپرسی را طراحی و تغییر تحول دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با المنتور پرو و خرید المنتور پرو به آدرس b2n.ir/elementor-pro  مراجعه کنید.

مزایای به کارگیری المنتور در وردپرس چیست

مزایای افزونه المنتور در وردپرس، افزونه المنتور مزایای برجسته و متعددی داراست و این مزایا باعث شده اند تا آمار کارگزاشتن همین افزونه وردپرسی به بیش از 5 میلیون نصب رسمی در مخزن وردپرس برسد.
هر افزونه ای نمی تواند به همین تعداد کارگزاری برسد و می بایست حیاتی قابلیت های فراوان در خود باشد.
 در ادامه کلیدی یک‌سری مورد از مهمترین مزایای این افزونه آشنا می شویم

1. ویرایشگر آسان
2. رابط کاربری افزونه المنتور زیاد راحت و کاربرپسند طراحی شده است.

این فرمان به عضو اجازه می دهد در کمترین زمان و به راحتی بتواند ورقه دلخواه خویش را طراحی کند. یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده این افزونه، پیش سناریو فعال سایت در کاغذ طراحی دارای افزونه است.
 به این معنی که شما هم‌زمان اصلی تغییر ویجت ها می توانید وبسایت را به طور زنده تماشا کنید و از تغییرات آن با خبر شوید. این ویژگی کاهش در افزونه های صفحه ساز دیگر چشم می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با المنتور پرو و خرید المنتور پرو به آدرس b2n.ir/elementor-pro  مراجعه کنید.

3. ورقه ساز اصلی کشیدن و رها نمودن شما فقط مهم به کار گیری از کشیدن و رها نمودن ( Drag و Drop ) ویجت ها را جا به جا کرده و به طرح دلخواه برسید.
 این ویژگی منجر می شود حتی کاربران مبتدی هم به راحتی بتوانند اهمیت این افزونه فعالیت کنند. برای این فعالیت شما صرفا نیاز به مقداری سلیقه و صبر دارید تا ویجت ها را جا به جا کرده و یک وب تارنما رویایی طراحی کنید.

4. امکان تغییر تحول سایز کاغذ اهمیت افزونه المنتور یک عدد دیگر از امکاناتی که کاهش در افزونه های ورقه ساز بازدید می شود، قابلیت تغییر تحول سایز صفحه ها و بخش های داخلی صفحه در وردپرس است.
 افزونه المنتور همین قابلیت را به عضو می تواند تا میزان همه نصیب های وب سایت را تغییر و تحول دهد و به دلخواه خویش عرض و ارتفاع آن ها را کمتر یا بخش اعظم کند.
اما خوب تر است در همین مورد، نوع قالب تارنما را هم در حیث داشته باشید. چنانچه از قالب استاندارد به کار گیری کرده باشید در گیر نقص‌ خاصی نخواهید شد.

5.    ذخیره سازی صفحه ها ساخته شده چنانچه شما یک طراح وب سایت می‌باشید و یا چند سایت دارید، افزونه المنتور یک ویژگی مختص و کاربردی به جهت شما خواهد بود.

زیرا شما می توانید تمام صفحه ها ساخته شده در این افزونه را ذخیره کرده و در دیگر وبسایت های وردپرسی وارد نمایید.
به این ترتیب دیگر نیازی نیست روزگار بخش اعظمی را در طراحی سایت و تولید صفحات متفاوت صرف کنید. فقط به اندازه هست یکبار صفحه ها را در یک وب سایت تولید کرده و آن گاه در دیگر وب سایت ها استعمال نمائید و یا حتی ورقه مهیا را به عزیزان و همکاران خویش داده تا آن ها هم بتوانند استعمال نمایند.

6.    نوشته باز بودن افزونه المنتور برای یک برنامه نویس و گسترش دهنده وب، هیچ چیز خوبتر از نوشته باز بودن یک افزونه نیست. متن گشوده یا open source موجب می شود تا هر تغییری را در افزونه به وجود آورد.
متن گشوده بودن یک معامله سه طرف برد محسوب می شود. سه برد برای سازنده افزونه، بسط دهنده وب و کاربر نهایی.
اما برای تغییرات در افزونه المنتور نیازی نمی باشد یک توسعه دهنده وب باشید.
در صورتی که آشنایی نخستین مهم کدهای CSS داشته باشید، می توانید به راحتی، همین افزونه را به جهت هماهنگی بخش اعظم حیاتی قالب وب سایت خود، سفارشی کنید.
اما اگر کلیدی همین کدها شناخت چندانی ندارید خوبتر است آن را به یک شخص کارشناس بسپارید تا تارنما شما مبتلا نقص‌ نشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با المنتور پرو و خرید المنتور پرو به آدرس b2n.ir/elementor-pro  مراجعه کنید.

7.    سازگاری افزونه المنتور و المنتور پرو با افزونه های SEO صد رد صد بهینه سازی سایت مهمترین بخش یک وب تارنما میباشد که سبب ساز می شود جايگاه وبسایت در موتورهای جستجوگر خوبتر شود.
وردپرس مهم افزونه های سئوی کار کشته میباشد که خوشبختانه هماهنگی کامل اهمیت افزونه المنتور دارند و این افزونه هیچ ضرری برای سئوی سایت کاربر نخواهد داشت.
 ولی برای تغییرات در افزونه المنتور نیازی نمیباشد یک گسترش دهنده رشته ای وب باشید.
در صورتی که شناخت نخستین حیاتی کدهای CSS داشته باشید، می توانید به راحتی، این افزونه را برای هماهنگی بخش اعظم کلیدی قالب سایت خود، سفارشی کنید.
 البته در صورتی که اهمیت همین کدها آشنایی چندانی ندارید خوبتر میباشد آن را به یک فرد کارشناس بسپارید تا سایت شما دچار اختلال نشود.

8. طراحی تماما ریسپانسیو و واکنش گرا کلیه قسمت هایی که بوسیله افزونه المنتور ساخته و ویرایش می شوند، به طور کامل واکنش گرا هستند.
یعنی قسمت های ساخته شده به لطف و به رخ تمام و فارغ از اختلال در کلیه صفحه ها نمایشگرها مثل رایانه، تبلت، تلفن هوشمند و … نمایش داده می شود.
ولی به جهت تغییرات در افزونه المنتور نیازی نمیباشد یک بسط دهنده فن ای وب باشید.
 اگر شناخت اول اساسی کدهای CSS داشته باشید، می توانید به راحتی، همین افزونه را به جهت هماهنگی بخش اعظم حیاتی قالب وب سایت خود، سفارشی کنید.
 ولی اگر اهمیت همین کدها شناخت چندانی ندارید خوب تر میباشد آن را به یک فرد متخصص بسپارید تا وبسایت شما مبتلا اختلال نشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با المنتور پرو و خرید المنتور پرو به آدرس b2n.ir/elementor-pro  مراجعه کنید.

9.    شتاب بارگذاری بالا بدون شک سرعت سایت یک عدد از اساسی ترین موارد در طراحی تارنما می باشد. تمامی قسمت های ساخته شده اصلی المنتور، مهم سرعت بالایی در بارگذاری میباشند و کاربر هیچ گونه کاهش شتاب محسوسی را در وبسایت احساس نخواهد کرد.

معایب Elementor

معایب افزونه المنتور سوای شک وتردید هیچ افزونه ای کامل نمی باشد و معایبی دارد.
افزونه المنتور پرو نیز از این مورد مستثنی نیست.
ولی بعضی افزونه ها مثل المنتور و المنتور پرو مزایای بیشتری نسبت به معایب هستند و می توان از کاستی های آن دیده پوشی کرد.
 به هر حالا در ادامه به یکسری گزینه از مهمترین معایب افزونه المنتور می پردازیم.

1.    افزونه نسبتاً سنگینی است و نیاز به هاست یا سرور مناسب دارد.
2.    امکان ویرایش back-end نیست.
3.    امکان ویرایش ویجت ها به طور مستقیم  وجود ندارد و شما در المنتور نمی توانید ویجت ها را به شکل مستقیم ویرایش فرمائید و این یکی از معایب افزونه المنتور می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با المنتور پرو و خرید المنتور پرو به آدرس b2n.ir/elementor-pro  مراجعه کنید.

سخن آخر در رابطه با افزونه المنتور و المنتور پرو

ترقی وب وبسایت ها در دنیای امروز را میتوان تا حدود متعددی مدیون وردپرس و افزونه های کاربردی آن  مانند المنتور بود وردپرس فراوان توانا بوده و به صورت بدون‌پول عرضه شد.

دو ویژگی المنتور 

این دو ویژگی منجر شد تا بخش اعظمی از افرادی که به جهت طراحی وبسایت میزان دارایی کافی نداشتند، از سیستم مدیریت محتوای وردپرس یاری گرفته و یک وب سایت کامل و خوب برای خویش ایجاد کنند.

افزونه المنتور دارای امکانات فوق العاده

افزونه المنتور هم اساسی داشتن امکانات فوق العاده، قابلیت تولید هر مدل وب تارنما اهمیت دیزاین دلخواه را به کاربر داده تا دیگر اعضا هیچ گونه نگرانی بابت طراحی سایت نداشته باشند.

چرا تا به حال از المنتور و المنتور پرو استفاده نکرده اید؟

اگر تا به هم اکنون از افزونه المنتور و افزونه المنتور پرو در وب وبسایت وردپرسی خود استفاده نکرده اید، توصیه می نماییم همین الان نسخه المنتور رایگان را دانلود و بر روی وردپرس خویش نصب نمایید. حتما از نصب افزونه المنتور پشیمان نخواهید شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با المنتور پرو و خرید المنتور پرو به آدرس b2n.ir/elementor-pro  مراجعه کنید.

برچسب های پربازدید برای المنتور (Elementor) :

دانلود المنتور، دانلود کتابخانه المنتور، المنتور چیست، تنظیمات المنتور، المنتور پرو چیست، خرید افزونه المنتور، المنتور آموزش، آموزش المنتور، افزونه المنتور، خرید المنتور پرو، خرید افزونه المنتور پرو، المنتور ایران، امکانات المنتور، دانلود رایگان افزونه المنتور پرو، دانلود elementor رایگان، لایسنس المنتور پرو، نصب المنتور پرو، آموزش ساخت فروشگاه با المنتور، آموزش پروژه محور المنتور