اقامت و تور در اطراف پارک ملی جیم کوربت

[ad_1]

کوربت پارک ملی یا جیم کوربت پارک ملی است که پس از جیم کوربت یک شکارچی تبدیل, حفاظت از منابع طبیعی. قبل از آن نام آن را قبلا شناخته شده به عنوان هایلی پارک ملی. با ببر بنگال رومینگ مجاورت آن, آن را تبدیل به یک منطقه حفاظت شده در هند. این پارک در نظر گرفته شده است هند به عنوان قدیمی ترین پارک ملی.

شرایط آب و هوایی در این پارک در حال معتدل نسبت به سایر مناطق حفاظت شده در سراسر هند است. در زمستان درجه حرارت متفاوت بوده و از 5 درجه سانتیگراد تا 30 درجه سانتیگراد شما هم تجربه مه آلود صبح اینجا. در تابستان درجه حرارت می کند افزایش به بیش از 40 درجه سانتیگراد به بارش آن از محدوده های سنگین در طول فصل موسمی به نور در طول فصل خشک.

پارک ملی کوربت تور و اقامت

در اینجا برخی از امکانات رفاهی شما می توانید پیدا کردن در پارک ملی جیم کوربت:

ببر کمپ – این منزل که واقع در پارک ملی کوربت خود را. یک طرف اردوگاه هم مرز با جنگل ضخامت در حالی که کسی رودخانه نهفته در طرف دیگر. اردوگاه فراهم می کند 4 اتاق لوکس, 10 کلبه و یک زن و شوهر از چادر. چهار هوا سرد می شود Kumaoni سبک کلبه قابلیت 12 “x 12” زندگی در منطقه و همچنین 6 کلبه بزرگ داشتن 14 “x 16” منطقه زندگی می کنند و یک تخت دونفره, لباس, قفسه, قهوه, میز, تشک, کف کولر و صندلی در میان دیگران ارائه شده به مهمانان. هر یک از این کلبه ویترین متصل به سبک غربی حمام و توالت. نیز وجود دارد یک گل Ghar سالن ناهار خوری در خدمت سبک بوفه چینی قاره ای و غذاهای هندی. در صورت قطع برق آنها ایستاده ژنراتور – اطمینان کامل قدرت پشتیبان گیری.

محلی عملکرد و موسیقی محلی را می توان با کارکنان. آنها آموزش دیده اند جیپ رانندگان و طبیعت که شما را از طریق راهنمای کوهپیمایی پیاده روی جنگل بازديد و تاریخچه فعالیت. فعالیت های شما لذت ببرید در اینجا شامل Mahaseer ماهیگیری و حیات وحش مشاهده از طریق جیپ سواری و یا فیل سواری تماشای پرنده یا در پا و یا بر روی یک جیپ پیاده روی طبیعت و ماهیگیری است.

برای یک روز کامل با یک, راهنمای, نرخ 1200 تومان. اگر شما استخدام یک خودرو هزینه آن 3000 تومان برای یک روز کامل. مجوز ماهیگیری هزینه 200 تومان در روز برای هر میله.

مخفی گاه River Lodge – این تسلیم تاسیس شده است به ارائه واقعی بیابان تجربه از طریق پارک ملی کوربت. این اقامت دروغ) در مرکز کوربت رزرو جنگل همراه Ramganga رودخانه.

سرسبز جنگل های نیمه گرمسیری, bountiful, کلیه مرغان یک سرزمین و فلور فراگیر این منطقه است. زمین آن منطقه برآورد شده است که 3 هکتار و محافظت شده است با خورشیدی در سازه های شمشیربازی. این Ramganga رودخانه است که فقط یک سنگ پرتاب دور. برخی از فعالیت های شما می توانید لذت بردن از اینجا شامل Mahaseer ماهیگیری جیپ و فیل صفری به عنوان به خوبی به عنوان پیاده روی طبیعت روستا پیاده روی و تماشای پرنده است.

این منزل دارای 10 اردوگاه. هر اردوگاه سوئیس کلبه چادر با سقف کاهگلی و متصل لوکس حمام و همچنین توالت چادر. نیز وجود دارد 5 برتر چادر با 5 14 ft. 12 ft. اتاق خواب و 6 ft. x 12 ft. حمام و سرویس بهداشتی و یک 4 ft. x 12 ft. ایوان خصوصی. امکانات دیگر شامل در حال اجرا سرد و آب گرم متصل حمام و خورشیدی فانوس. آنها همچنین باید یک کاهگلی چند آشپزی سقف رستوران است که ارائه می دهد تعاملی پخت و پز.

[ad_2]