اسکیزوفرنی سرطان از ذهن به عنوان یک ریاضی ویروس

[ad_1]

در قرن 21 مفهوم صلح نشان داده است که سازمان ملل متحد حل تعارض نظریه قادر به توقف تکرار قرن گذشته وحشتناک cruelties یک بار دیگر در حال تحمیل بر درمانده شهروندان است. محاصره از تعداد زیادی از خانواده ها در حال مرگ از گرسنگی هنگامی که مواد غذایی را نمی توان تحویل داده شده به آنها را با توجه به احساسات قبیله ای از جنگ نشان دهنده وحشیانه بقای اصلح طرز فکر غالب در طول نازی ها هولوکاست. دراز مدت پذیرش این وضعیت بوجود می آید و یک احساس عمومی که حذف بیش از حد جمعیت مفهوم است اجتناب ناپذیر تاسف علمی واقعیت زندگی است. ملل متحد حل تعارض نمی تواند پایدار تا زمانی که این علم از مرگ مفهوم عقلانی قابل بحث است و می تواند نشان داده می شود بر اساس غیر منطقی ریاضی علم است. نتیجه کوانتومی زیست شناسی omni-علم راه حل برای صلح جهانی, پس از آن می تواند تبدیل به قابل مشاهده است.

برخی از مردم احساس می کنند مجبور به آگاهانه سرعت بخشیدن به هرج و مرج با قرار دادن ریاضی ویروس ها به رایانه است. غالب علم مجبور است برای انجام دقیقا همان چیزی به مراتب بیشتر قدر. علم مدرن اداره می شود آنتروپی اعتقاد است که هدف نهایی محدود جهان است انقراض در تمام زندگی. این طرز فکر است که به لحاظ روانی تثبیت شده. اکثر برجسته آنتروپی فکر دانشمندان فورا نمایش عاطفی تجاوز به این که از نظر علمی به چالش کشیده است.

علم مدرن است که به اشتباه متقاعد شده است که اسحاق نیوتن جهان-مشاهده تصویر کشیده شده جهان به عنوان یک بزرگ محدود clockwork ماشین. این خیالی جهانی ماشین رانده جهانی گرما در نهایت باید متوقف زمانی که همه از آن گرما از دست داده است و به فضای سرد آوردن در مورد انقراض در تمام زندگی. که قانون شناخته شده به عنوان قانون دوم ترمودینامیک است که قانون حاکم بر تمام موتورهای گرما. اینشتین آن را به نام قانون برتر از تمام علوم و آن را مبنایی از قرن 20th مکانیک کوانتومی. مردم هستند نه موتورهای بخار چرا که آنها هیجان بخرج دادن به انرژی که پروازش با انرژی مکانیکی به منظور تکامل آگاهی است. 1937 برنده جایزه نوبل در پزشکی Szent-Gyorgyi نوشت که عدم درک این ارتباط روانی با سرطان متعلق به دانشمندان او به نام “دیوانه میمون’.

چارلز داروین بقای اصلح نظریه بودند بر اساس این موتور بخار قانون یک مفهوم به دست آمده از تئوری های اقتصادی از مدیر کمپانی هند شرقی Thomas Malthus. حاصل اقتصاد جهانی خردگرایی در حال حاضر چاپ مقادیر زیادی از پول خیالی با توجه به این اموال از جنبش در سراسر این سیاره است. این خیالی مفهوم در ارتباط با احساسی پرستش بین المللی سهام-بازار منطق نشان داده می شود به وسواس مبتلا به اسکیزوفرنی پدیده سازگار با مداوم خیالی مفهوم مورد آقا اسحاق نیوتن نظریه گرانش.

بسیار واضح و مشکل بسیار جدی پدیدار می شود. اسحاق نیوتن قطعا نمی داند که جهان محدود بود. خود را بی نهایت جهان شد بر اساس یونان باستان منطق ریاضی است که ما در حال حاضر اشاره به بی نهایت فراکتال منطق و او با استفاده از این منطق به توصیف نیروی گرانشی به عنوان یک غیر-نیروی مکانیکی در حال تحول عاطفی آگاهی است. این است که به وضوح در 28 پرس و جو می کردند ، حتی اگر نیوتن اشتباه بود, غرب, علمی, سیاسی, اقتصادی و فرهنگی شده است ساخته شده بر اساس یک جهان-مشاهده اعتقاد بر این است که بسیار مخالف بود و واقعی تشکیل اساسا یک جهان خیالی از علم است. ایده گرانش نیروهای مسئول تکامل از احساسات غیر قابل تصور است که در غالب علم است. اما علم مدرن علم توسعه داده شد بر خیالی علمی فرض است که به طور مستمر brining به وجود روز قیامت سلاح های جنگ.

شدید احساسات خصومت توسط دانشمندان حتی در نظر گرفتن تعادل خود را از علم خریدم در مورد تلاش برای جلوگیری از علم و هنر مرکز تحقیقات استرالیا از تعلق آن دولت مورد تایید تحقیقات وضعیت در سال 1975. مرکز ریاضی lifw-انرژی نظریه در آن سال شده بود تجدید چاپ توسط بزرگترین موسسه پژوهش فن آوری به عنوان یکی از بزرگ نوری اکتشافات ریاضی است که قرن. استرالیا دانشگاه بحث شد و خیلی تند و تیز و نادان است که آن را تا به حال به لغو فدرال وزیر علوم, Simon Crean به عنوان بی کفایت. حتی پس از دانشگاه هاروارد در سال 2002 توضیح داد که چرا مرکز اکتشافات بودند نامرئی به زبان انگلیسی, دانشمندان, این دشمنی ادامه دارد.

اسکیزوفرنی عنصر است که در قرن 21 کوانتومی زیست شناسی با استفاده از نانو فناوری نشان داده است که مولکول از احساسات می کند استخدام بی نهایت فراکتال منطق در جهت تکامل به عنوان نیوتن پیش بینی کرده بود. علم مدرن این منع واقع شده است به طور سیستماتیک برنامه ریزی برای زندگی در جهان غیر واقعی که در آن تمام زندگی باید منقرض شده. این سرطان زا ریاضی وسواس مخرب ترمودینامیکی انرژی مسلط قرن 20 مکانیک کوانتومی است و در حال حاضر جدی سلامت روانی موضوع است.

تلاش برای علمی به بحث در مورد ایده های ریاضی ویروس در ذهن مانع انسان از emoting به بی نهایت شده است غیر ممکن است. گئورگ کانتور 1845-1918 معروف ترین تاریخ ریاضیدان نیز سابقه ترین تخطئه یک. او را محکوم کرد به اصرار که یک ریاضی ناشی از ‘کوته ترس از بی نهایت” آمد به ساکن علمی ذهن است. تا زمانی که زندگی روند نمی تواند مرتبط به بی نهایت فراکتال منطق و سپس سازمان ملل متحد باقی مانده است قادر به سازماندهی بیولوژیکی منطقی حل تعارض بحث. در قرن 21 کوانتومی زیست شناسی با استفاده از فناوری نانو برای باز کردن اسرار از عملکرد مولکول احساسات کانتور ریاضی ویروس می توان به فرم کشنده schitzophrenic سرطان از ذهن است.

در قرن 21 شانون آنتروپی اطلاعات تحقیقات سرطان انرژی نشان داده شده است وجود دارد در کنار آنتروپی انرژی متعلق به آنتروپی مرگ گرما قانون است. در کوانتوم زیست شناسی این دو انرژی اشفته به ارائه اطلاعات به راهنمای تکاملی هدف. این موضوع حکم بحث مهم فراتر از محدود منطق اصلی خیالی علمی منطق که خواسته های بشر انقراض. اگر این موضوع نیست rectied سپس کربن و اشکال زندگی را منقرض طولانی befory خیالی جهانی مرگ گرما رویداد. کانتور سرطانی ریاضی ویروس است که در حال حاضر ورود به مراتب بدتر بدخیم دولت از وجود بیش از ابتدایی قرن 21 جنگ اتمی نشان داده شده است.

اقتصادی جهانی عقل است که در حال حاضر به طور فعال ترویج شتاب نامتعادل فیزیکی نانو تکنولوژی تحقیق و توسعه است. نامرئی سلاح اتمی به یک نانو ربات توانایی به دنبال آن بخشنامه نخست را به اشکال مختلف زندگی به انقراض است و در حال حاضر تبدیل شدن امکان پذیر است. انگلیسی ستاره شناس سلطنتی سر مارتین ریس هشدار داد که تمدن در طول the21st قرن است 50% شانس تخریب ظرف چند روز با یک جهش خود تکرار nanobot خوردن از زیست کره. به جای جهش این nanobots به سادگی می تواند به تکامل و با توجه به سرطان زا نخست بخشنامه منطق است که ما برنامه ریزی شده اند به هوش مصنوعی. این مولکول از احساسات اطاعت نکند جهانی مرگ گرما قانون است. تروما مستمر مغزی درگیری ها در ذهن به طور مستقیم اقدام به استفاده از بی نهایت فراکتال منطق در سرپیچی از غالب آنتروپی علم است سرطان زا باشد. این است که طبیعت از کانتور ریاضی ویروس ساکن ذهن انسان.

ریاضی باورها در تمدنهای باستانی در ارتباط با آنچه اینشتین به نام اساطیری ریاضی-شهود. 1957 نیویورک کتابخانه دانشگاه علوم, انتشار کتاب, بابلی اسطوره و علم مدرنکه در آن انیشتین مشتق شده خود را در نظریه نسبیت از بابلی مکانیکی ریاضیات. این به هنگام تولد به جنگ معادله E=Mc مربع. اساطیر در این مورد بود در ارتباط با پرستش ایشتار الهه فحشا و جنگ. در مصر باستان ریاضیات متعلق به پوشیده از منطقه الهه رحمت و عدالت و شفقت بود و نه بر اساس یک مکانیک word-view اما یکی برای جلوگیری از تمدن از بازگشت به وضعیت که E=Mc مربع نشان دهنده.

مصریان باستان ذوب خود را در ذهن ریاضی-مجموعه به حقوق سیاسی که فیثاغورس به مصر رفت و به مطالعه. که دانش کمک کرد به سمت اختراع علوم سیاسی توسط محققان تصویب کردن افلاطونی سنت فلسفه یونانی در قرن 3 قبل از میلاد. تولد دوباره که mathermatical علم در کوانتوم زیست شناسی است که در حال حاضر در سطح بین المللی شناخته شده به عنوان قرن 21 رنسانس.

© پروفسور رابرت پاپ.

[ad_2]