استعلام قیمت و خرید انواع لوله و اتصالات از لوله آنلاین – تجارتنیوز

لوله های فلزی قدیمی نیز در برابر رطوبت مصون نبودند. حتی از این مدل لوله میتوان برای لوله کشی آب آشامیدنی ساختمان یا فاضلاب مسکونی و شهری استفاده کرد و لوله پلیکا بر خلاف لوله کشی های قدیمی در اثر رطوبت زنگ نمی زند و پوسیده نمی شوند و در اثر فشار وارد بر آن شکسته نمی شوند زیرا لوله های پلیکا انعطاف پذیر هستند. امروزه لوله های کاروگیت جایگزین بسیاری از لوله های قدیمی شدند. لوله ها در زمان گذشته، بیشتر از جنس فلز ساخته می شدند.

لولههای تک لایه پلیپروپیلن، وزن بسیاری کمی دارند و به همین علت به راحتی قابل جابجایی هستند و در کمترین زمان به محل مورد نظر نصب میشوند. لوله قابل استفاده در این شیوه می تواند از نوع فلزی، پلیمری و یا پنج لایه باشد. به طور کلی متخصصین، لوله های کاروگیت را به منظور مدیریت جریان مایعات استفاده می کنند. جدید ترین نسل از انواع لوله های فاضلاب در جهان، لوله های پوشفیت می باشند.

پس کاملا واضح است که اگر بخواهیم از لوله کشی انشعابی به شیوه توکار برای لوله کشی پکیج استفاده کنیم، برای جلوگیری از ایجاد هزینه های بیشتر باید این نوع لوله کشی را در ساختمان در حال ساخت و یا در حال بازسازی انجام داد. یکی دیگر از راههایی که برای پرهیز از مشکلات لولههای فلزی پیشنهاد شده است استفاده از لولههای پلیمری است اما به کارگیری این لولهها در عمل نشان داده که اگر چه جایگزینی فلز با پلاستیک مسله خوردگی و پوسیدگی لوله را حل میکند اما مشکلات دیگری را باعث میشود که پیش از آن وجود نداشت از جمله نفوذ اکسیژن ، محدودیت در تحمل فشار یا دمای بالا ، ضریب انبساط زیاد و …

اما به غیر از سبک بودن، لوله های کاروگیت دارای مزیت های دیگری نیز هستند. اما لوله های کاروگیت، در برابر رطوبت کاملا مقاوم هستند. لوله های ساخته شده از پلی اتیلن برای انتقال فاضلاب در ساختمان ها و سیستم فاضلاب شهری کاربرد دارند و اتصالات آن ها بصورت حرارتی انجام می شود؛ همین امر باعث مقاومت بسیار بالای آن ها در برابر فشار و نیروهای خارجی شده است. چنین لوله هایی در برابر خوردگی بسیار مقاوم هستند که به دلیل داشتن آن در ساخت لوله و اتصالات ایده آل هستند.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت فروش لوله بدون درز در اصفهان.