استرالیا منطقه شراب

[ad_1]

معمولا زمانی که شما در مورد فکر می کنم استرالیا آخرین چیزی است که می آید در ذهن خود شراب است. اما نمی شود فریب خورده و استرالیا و برخی از بهترین و بیشترین برنده جایزه شراب در سراسر جهان است. در حال حاضر از آن زمان به حفاری کمی عمیق تر به قفسه های شراب و پیدا کردن آنچه استرالیا شراب و چه شراب منطقه مورد تمام شده است.

شراب تولید شده در هر کشور با بیش از 60 تعیین مناطق شراب مجموعا حدود 160,000 هکتار; اما استرالیا شراب مناطق عمدتا در جنوب, کولر نقاط کشور با تاکستان واقع در جنوب استرالیا New South Wales, ویکتوریا, استرالیا, تاسمانی و کوئینزلند. شراب مناطق در هر یک از این کشورها تولید شراب های مختلف انواع و سبک است که امکان استفاده از خاص Terroir مانند: آب و هوایی تفاوت های توپوگرافی و نوع خاک. با رقم عمده که عمدتا Shiraz Cabernet Sauvignon, Chardonnay, بوته, Semillon Pinot نوآر شراب سفید و Sauvignon بلان.

سه تاثیر گذار ترین مناطق, New South Wales, استرالیای جنوبی و ویکتوریا. جنوب استرالیا و نیو ساوت ولز معروف ترین برای گونه های که مناسب برای آب و هوای گرم انگور مانند شيراز و Cabernet Sauvignon و ویکتوریا شناخته شده برای آب و هوای سرد عشق Pinot-Noir.

بزرگترین تاک منطقه در حال رشد است استرالیای جنوبی و آدلاید مرکزی تولید شراب منطقه است. واقع در چند کیلومتری از آدلاید است Barossa دره جنوب استرالیا معتبر ترین منطقه رو به رشد. این منطقه منحصر به فرد است چرا که جدا از بقیه جهان که بدان معنی است که وجود دارد کمتر بیماری به گیاهان و در نتیجه و در نتیجه با برخی از قدیمی ترین زندگی تاکستان در جهان است. وجود دارد حدود 150 wineries و درب انبار در Barossa دره. نیمی از درب انبار باز هستند اما بیشتر از دیگران با خوشحالی باز وقت. بسیاری از انجام تورهای خود را در املاک و شراب-امکانات ساخت. سحر و جادو از Barossa دره جهان-تحسین شراب نهفته در تنوع آن شرایط رشد. این Eden Valley تولید متمایز سرد-آب و هوا شراب انواع; در حالی که در منطقه گل سرسبد شیراز افزایش یافته است در گرمتر مناطق کم ارتفاع. Barossa دره نیز مشهور برای تازه فصلی تولید صنعتگر تولید مواد غذایی و برنده جایزه رستوران.

عمده تولید در نیو ساوت ولز می آید از درون مرزی رودخانه بزرگ منطقه. این منطقه به لحاظ تاریخی تولید بسیاری از تجاری Chardonnay و شیراز از استرالیا. اما به دلیل خشکسالی شدید در سال های اخیر بیشتر شراب انگور تولید کنندگان در حال تجربه خشکسالی دوستانه رقم مانند Tempranillo و phil jackson. شکارچی دره واقع در NSW استرالیا قدیمی ترین شراب رو به رشد منطقه که در آن شما پیدا کردن بیش از 150 wineries تولید در کلاس جهانی شراب.

تجاری آب در شمال غرب ویکتوریا باعث می شود تا اکثریت تولید شراب در کل منطقه است. اما, در حال رشد, زمینه های مورد علاقه کولر هستند و نزدیک به ملبورن مانند Mornington Peninsula و Yarra دره. این آب و هوای سرد در مناطق ویکتوریا دریافت کرده اند و بسیاری از ستایش برای خود Pinot نوآر.

[ad_2]