آنچه شما باید بدانید قبل از سفر به آمستردام

[ad_1]

آمستردام پایتخت هلند یکی از صمیمی ترین شهرستانها در جهان است. هلندی, شهر شناخته شده برای آن کانال است خانه را به جهان قدیمی ترین بورس. شما باید بدانید که چند چیز را قبل از بازدید از آمستردام.

مرکز دوچرخه فرهنگ

پایتخت هلند یکی از مهمترین دوچرخه پسند شهرستانها در جهان است و مرکز دوچرخه فرهنگ است. دوچرخه را تا حدود 50 درصد از این شهر ترافیک و ساده ترین راه برای دریافت در سراسر. وجود چندین مکان در اینجا که در آن شما می توانید یک دوچرخه است. به دلیل راحتی بسیاری از مردم استفاده از دوچرخه برای رفت و آمد. این شهرستان دارای امکانات خوب برای دوچرخه سواران با اختصاص چرخه راه و قفسه.

کانال های متعدد

آمستردام بیش از 150 کانال است که تبدیل به بخشی از زندگی ساکنان آن است. در طول سفر خود را به قدم زدن در امتداد کانال ها و کشف های زیبا معماری و houseboats همه اطراف آنها را. یک تور قایق از طریق کانال است که واقعا یک تجربه شگفت انگیز.

زبان انگلیسی زبان اصلی

تقریبا همه انگلیسی صحبت می کند در اینجا. مردم هلند صحبت می کنند بسیاری از زبان ها و انگلیسی یکی از آنها است. اکثر مردم به شما پاسخ در انگلیسی. این باعث می شود ارتباط بسیار آسان است. زبان یک مسئله این است که زمانی که بازدید کنندگان خارج از کشور سفر. اما این نه یک مشکل زمانی که شما بازدید از شهر آمستردام.

خرید بزرگ مقصد

اگر شما عاشق خرید و سپس آمستردام است برای شما. Leidestraat و Kaizerstraat دو خیابان اصلی خرید از شهرستان. مگنا پلازا در Spuistraat برتر مرکز خرید در اینجا. آلبرت Cuyp بازار شهر شماره یک خیابان بازار است. آلبرت Cuyp بازار مجذوب همه و شما را پیدا خواهد کرد همه چیز را از سمت راست از مد روز لباس برای مواد غذایی در این خیابان بازار است.

مقدار بی پایان از رستوران

درست مثل اکثر پایتخت های جهان, شهر آمستردام است که با طبقه بالا رستوران. این رستوران در خدمت انواع غذاهای. این شهر نیز شناخته شده برای آن زنجیره ای از اتوماتیک قدم تا رستوران های فست فود Febo. شما می توانید سیب زمینی سرخ کرده و همبرگر و نوشابه از این خودکار رستوران.

پر از کافه قهوه ای

قهوه ای کافه های سنتی هلندی میله که باید تبدیل به یک ناب بخشی از این شهر را کشت. آنها نام خود را از تاریکی های چوبی داخلی و نیکوتین رنگ آمیزی سقف و دیوار. به غیر از خدمت به نوشیدنی های محلی این کافه نیز ارائه وعده های غذایی سبک و میان وعده.

متعدد در سطح جهانی موزه ها

آمستردام پر است از موزه جهانی. ون گوگ موزه Rijksmuseum, Anne Frank House, و غیره. برخی از موزه ها از شهرستان.

وجود دارد بسیاری از هتل های لوکس در شهر آمستردام که ارائه بالا درجه یک امکانات خوابگاه. کتاب اتاق خود را و لذت بردن از زیبایی ابدی از این شهر فوق العاده.

[ad_2]