آموزش کار با یوتیوب Youtube – آموزش پایه تا پیشرفته

برنامه ریزی و جذب اطلاعات مربوط به کسب و کار طول می ­کشد تا به محتوایی مفید تبدیل شود. شما میتوانید غرفه ی خود را زیبا طراحی کنید و در آن اقدام به پخش بروشور و کارت ویزیت خود کنید تا مشتریان به سمت سایت شما جذب شوند. متنی در یک قالب ساختاری مشخص که به شکل یک گزارش یا راهنما؛ یک موضوع، مسئله و یا مشکلی را بررسی کرده و ابعاد آن را روشن میکند. در این مرحله از ویراستاران انتظار نمی رود که تصحیحات جدیدی را در متن ژورنال انجام دهند و صورت وجود خطای فاحش باید آن را گزارش نمایند. سعی کنید ایمیلها در بازه های زمانی مشخص شده و بصورت هدفمند فقط برای کاربرهایی که خودشان تمایلشان را برای دریافت ایمیل های شما اعلام کرده اند و در خبرنامه سایت عضو شده اند بفرستید و همچنین قابلیت انصراف از خبرنامه را در انتهای آن قرار بدهید. در این مقاله سعی کردیم آموزش کار با یوتیوب را به زبان ساده به شما آموزش دهیم، اما از برخی ویژگی های پیشرفته در آموزش های ابتدایی چشم پوشی کرده ایم.

تولید محتوا لباس کودک در ابتدای مطلب به شما گفتیم که فضای مجازی چه اهمیتی دارد و چه نقش بسزایی را در شکوفا شدن اقتصاد های جدید و فرصت های مختلف برای صاحبان کسب و کار ها داشته است. برای مثال در هنگام تولید محتوای متنی، شما می بایست حتما از جملات کوتاه و پاراگراف های کوتاه استفاده کنید، به زبان خیلی ساده مقاله خود را بنویسید، از زیاده گویی و پیچیده گویی پرهیز کنید و مهمترین نکته در مورد تولید محتوای متنی، رعایت کردن نکات و مسائل سئو می باشد. اما برای کاری که برای کسب و کارتان قصد ارائه آن را دارد؛ باید روی زمان سرمایه گذاری کنید. بستری که محتوا در آن منتشر و یا توزیع میشود. نوعی از محتوا که دارای محدودیتهای خاص از جمله نوع طراحی و یا تعداد کاراکتر است. تعداد افرادی که محتوایی را بدون کلیک بر روی لینکهای تبلیغاتی مطالعه کرده باشند. اگر سوال را با هدف درستی طرح و منتشر کرده باشید، بازخورد مخاطبان در این رابطه بسیار ارزشمند خواهد بود. تعداد افرادی که به هر روشی به یک محتوا دسترسی پیدا کرده اند.

تعداد دفعاتی که یک صفحهی وب به نمایش در آمده است. بالا بودن میزان پرش یک سایت نشان دهندهی عدم جذابیت محتوا و همچنین ساختاربندی نادرست سایت است. برای نوشتن یک محتوای تبلیغاتی باید در خصوص موارد مربوط و کالاهای مربوط به دایره لغات خود را به خوبی بالا ببرید. حتی اگر شما یک متخصص در زمینه خودتان باشید، لحظه ای می رسید که دیگر توانایی تولید محتوای منحصر به فرد را از دست می دهید و چند ساعت بیشتر برای موضوع نمی توانید وقت بگذارید. سرعت انتقال پیام در ویدیو منحصر به فرد است، مخاطب با صرف زمان کمتری نسبت به دیگر اشکال محتوا اطلاعات بیشتر، مفیدتر و نیز جذابتری را دریافت میکند. به فرایند خرید و فروش تبلیغات و محتوا بر اساس ردگیری رفتار مخاطب گفته میشود. به زمانی گفته میشود که یک بازدیدکننده، رفتار مورد نظر مدیر سایت را اتخاذ کند. تعداد افرادی که رفتار مورد نظر مدیر سایت را اتخاذ میکنند، تقسیم بر تمامی بازدید کنندگان یک سایت.

به عنوان مثال یکی از شبکه های رایج، اینستاگرام است که برای انتشار محتواهای تصویری مانند عکس و ویدیو فضای مناسبی داشته و به دلیل تعداد کاربران بالا در صورت تولید محتوای با کیفیت در زمینه روانشناسی می توان خیلی زود به تعداد زیادی از مخاطبان معرفی شد. یکی از استراتژی های تولید محتوا این است که هر محتوا و مقاله ای که ایجاد می شود، در یک بخش قرار گیرد چون هم کاربر میتواند با توجه به علاقه خود وارد بخش مربوطه شود و هم لینک دهی داخلی آن آسان تر است. تعداد کلیک بر روی یک بنر تبلیغاتی و یا یک لینک، تقسیم بر میزان دفعات نمایش آن. مقالههایی که بیشترین تعداد خوانندۀ ممکن را به سایت شما بیاورند و تکتک آنها را عمیقاً به برند شما علاقهمند کنند. به میزان ارتقاء جایگاه برند پس از اجرای یک طرح تبلیغاتی گفته میشود. محتوایی که توسط یک برند یا ناشر خاص برای انتشار در بلاگهای پرمخاطبتر تهیه میشود. محتوایی که برای انتقال مفاهیم از ابزارهایی مانند متن، ویدیو، تصویر، صوت، بازی و… استفاده میکند. محتوایی که شامل اطلاعات مفید و ارائه ابزارهایی کاربردی برای مخاطب است ولی لزوما ساختار روایی ندارد. نوعی از تبلیغات که تجربهی کاربری مخاطب را دچار اختلال نمیکند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد تولید محتوا کلاس پنجم بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.