آمستردام بازار کریسمس 2010 و همه چیز برای انجام وجود دارد

[ad_1]

آمستردام بازار کریسمس 2010 – اگر شما به دنبال به را بیشتر از خود کریسمس و سال نو, حزب, پایتخت اروپا بدون شک بهترین محل در این قاره به اضافه کردن سرگرم کننده و شادی به جشن روح. شهرستان شگفت انگیز خانه های خیره کننده سالن های همراه با افسانه سرگرمی و پر زرق و برق, مواد غذایی و نوشیدنی است. هلندی جشنواره فصل را شروع زود هنگام از اواسط ماه نوامبر تنها و شما را پیدا خواهد کرد, شگفت انگیز, شهر های پر زرق و برق با چراغ های رنگارنگ در سراسر. پل ها و باستان قرن 17 خانه هنگامی که تزئین شده بود و روشن به نظر می رسد برای اضافه کردن هفت ستاره ها به زیبایی شهر. احزاب همراه با متعدد را نشان می دهد و اجرای برنامه تنظیم خواهد شد در سراسر محیط زیست این بیشتر اتفاق می افتد و جذاب است.

همه چیز برای انجام-:

در طول فصل جشن کریسمس فراموش نکنید که برای دیدار Museumplein به عنوان آن را تبدیل به یک کریسمس میدان, در اینجا همچنین شما می خواهد پیدا کردن یک سالن هاکی روی یخ. یک شب قدم زدن در Leidseplein و مناطق همسایه. سعی فصلی مواد غذایی و نوشیدنی ها و کشف های ویژه کریسمس منوها از کافه ها و رستوران ها که در دسترس هستند فقط در طول این فصل است. بهترین کاری برای انجام در طول این فصل است که بازدید آمستردام بازار کریسمس. در اینجا مختصری از آمستردام بازار کریسمس 2010.

آمستردام بهترین بازار کریسمس

آمستردام یکی از بهترین مکان در جهان برای بازدید از منحصر به فرد بازار کریسمس. آمستردام خانه ویژه بازار کریسمس و می تواند یک سرزمین عجایب برای خرید هدیه برای عزیزان شما. با تعدادی از بازارهای کریسمس که خوب ومهربان از اصطبل که در آن شما می توانید فهرست تعدادی از اقلام است. برخی از بهترین بازارها برای دیدار بد بو X-mas بازار در Westergasfabriek که در آن شما را کشف نشاط دکوراسیون شاد, محیط زیست, خوشمزه, غذا و نوشیدنی و بخشنده خلاق صنایع دستی اصطبل. برای اضافه کردن بیشتر سرگرم کننده وجود دارد یک مینی یخ یخ بازی کردن.

به طور مشابه Winterland آمستردام بازار کریسمس نیز یک گزینه خوب برای خرید برخی از موضوعات کریسمس و لذت بردن از جادویی از کریسمس در سراسر. در اینجا همچنین شما می خواهد پیدا کردن یک سالن هاکی روی یخ. Winterland آمستردام باز خواهد شد نوامبر 19, 2010 ژانویه 2nd, 2011. از 19 دسامبر وجود خواهد داشت آلبرت Curp کریسمس عادلانه که در آن شما را کشف صدها نفر از دکه ها و مغازه ها ارائه موضوعات کریسمس فراتر از انتظارات خود را. برای خرید درخت کریسمس را بدون فکر دوم و حرکت خود را به Bloemenmarkt بازار گل که در آن شما پیدا کردن درخت کریسمس از همه نوع.

[ad_2]