آلمانی هملت آسیا

[ad_1]

سکوت امواج خلیج مننر به سمت سواحل شنی از Marawila غربی شهر ساحلی سریلانکا شد ایجاد یک سمفونی از وجد ساخته شده توسط ذهن اغلب در حالت وقفه.

تماشای افق براق آسمان آبی بالای اقیانوس هند و در حالی که جرعه جرعه حاوی قهوه است که همیشه یک تجربه فراموش نشدنی در ساحل-end رستوران دلو ورزشی هتل توچال است که احاطه شده توسط greeneries از دیدن منظره منحصر به فرد است که تنها به این جزیره بهشت.

بیش از لذت بردن از طعم و مزه از هدایای طبیعت اطراف وجود دارد, گفتگو در مسائل مربوط به امور دنیا فوکوس آلمان و بقیه اروپا تبدیل خواهد شد همیشه یک موضوع داغ در رستوران و را در برابر محیط زیست به یک آلمانی هملت از آسیا است.

برج دلو ورزشی توچال هتل که میزبان آسیایی-ورزشی تبادل برنامه (AGSEP) یک سازمان غیر دولتی عامل در توسعه سیاسی بخش با یک شریک است در اسن آلمان است.

رفت و آمد مکرر نیز با ظرفیت سریلانکا بخش بین المللی این موسسه برای رتبه بندی و مشاوره (IIRC) آلمان بر اساس فکر می کنم تانک که تسهیل نظرسنجی و مشاوره و در حال حاضر در حال انجام یک نظرسنجی در سونامی devastations برای ارائه اهدا کنندگان در سراسر جهان است.

ارتباط من با این موسسات پس از فاجعه سونامی ساخته شده است که من اغلب وجود دارد و به من فرصت به دانستن بیشتر در مورد تاریخ آلمان, اقتصاد و مسائل فرهنگی از طریق گفتگو با دانشجویان پیشرو دانشگاه های آلمان که در حال حاضر در برنامه های تبادل و انجام خود را در مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی در زمینه های اقتصاد, علوم سیاسی, علوم اجتماعی, مهندسی و رشته های دیگر.

Dietmar Doring بنیانگذار/مدیر AGSEP و کشور مدیر IIRC بود که تازه سرمربی تیم ملی فوتبال برای تنیس روی میز تیم های سریلانکا و می تواند افتخار از تصمیم خود برای استفاده از رویدادهای ورزشی به عنوان یک رسانه برای تشویق صلح در این جزیره رفته است یک راه طولانی است.

او نجات شخصی خود تروما جنگ زده تجربه با دهه جنگ داخلی در سریلانکا و فراتر از آن است که توسط ماندگار ترومای ناشی از ویرانی در آلمان در عمده جهان – جنگ.

تعهد Dietmar Doring و AGSEP دانش آموزانی که انجام داده اند به یاد ماندنی خدمات به این جزیره در سونامی دوره و پس از آن توسط واردات کالا و دارو به طور مستقیم از آلمان است که به ارزش بیش از 5 میلیون دلار را نمی توان فراموش شده توسط سریلانکا برای همیشه لطفا برای.

در نوع خود و مراقبت از طبیعت باعث شده است تا من به معاشرت با AGSEP در تعدادی از راه های است و یک تجربه فراموش نشدنی در ارتباط با آنها.

ما به تازگی به حال یک مشترک صورت AGSEP و PDIP: تانک فکر می کنم در پست جنگ اقتصادی و مسائل جنسیتی در رستوران برج دلو ورزشی توچال هتل “شب هزار و شام” ابتکار از اتخاذ یک میدان مین یک برنامه سازمان ملل از ایالات متحده آمریکا و کانادا مین در بنیاد آغاز شد که به عنوان یک فرصت برای مردم و موسسات در سطح جهان به گرد هم می آیند در یک شب لذت بردن از یک وعده غذایی و کمک به حل جهانی مین در بحران با بحث در امور جهان است.

این رویداد مشاهده شد یک زن و شوهر از سال پیش اولین بار در سریلانکا توسط PDIP با مشارکت خود را حامی دکتر James W. اسپانیا سفیر سابق آمریکا در سریلانکا و سازمان ملل متحد با جهانی مشارکت وزارت امور خارجه آمریکا و سفارتخانه های کانادا وزارت امور خارجه و کنسولگری آمریکا اتاق بازرگانی و روتاری بین المللی.

این رویداد به من داده است فرصتی برای پرداختن به خود و به اشتراک گذاری مختلف مسائل بین المللی با دانشجویان آلمانی و دیگران و من گرفته به جهانی دوم دوران آلمان است.

حتی در آلمان وجود داشته است اعمال مقاومت در برابر نازی ها توسط افراد و یا گروه های مقاومت در طول سال است. آنها از تمام جنبه های زندگی. حمله آغاز شده توسط گراف Stauffenberg و دیگر مبارزان مقاومت در 20 ژوئیه 1944 موفق: هیتلر جان سالم به در برد و تا به حال بیش از 4000 تن در اقدامی تلافی جویانه. جنگ را ادامه داد و ادعا بزرگ تلفات در هر دو طرف تا زمانی که متفقین اشغال کل رایش آلمان. هیتلر خودکشی در 30 آوریل 1945 و یک هفته بعد تاریک ترین فصل در تاریخ آلمان به پایان آورده بود با این کشور تسلیم بی قید و شرط.

رنج و سختی که مردم آلمان متحمل قرار گرفتند و پس از آن به سمت چپ آنها را به یک ماندگار تروما است که بسیار دشوار است برای غلبه بر حتی در قرن.

زمانی که من نقل شد در کوتاه سخنرانی در شام که تراژدی که در آن با ماه مارس سال 1945 به عنوان پیشرفت شوروی تحت شعار “وجود خواهد داشت بدون ترحم. آنها کاشته باد و در حال حاضر آنها در حال برداشت گردباد” شکنجه در شرق دو میلیون زن آلمانی در یک undisciplined پیش است که در حال حاضر اذعان کرد به عنوان بزرگترین مورد جرم خشونت علیه زنان در تاریخ, من بیش از حد با تجربه وحشت از چند دهه در آلمان از طریق چشم از آن زن جوان, آلمانی, دانش آموزان بودند که شرکت در این رویداد.

در حال حاضر جستجو برای صلح درونی با پیدا کردن صلح در کشورهای دیگر و کمک به دیگران که تحت تاثیر جنگ و بلایای طبیعی است و تنها هدف برای این جوان آلمانی.

در نتیجه دستیابی به یک سهم مثبت به برقراری مجدد صلح در افغانستان جنگ زده کشور با کمک از رویدادهای ورزشی این AGSEP با هدف کمک به تقسیم گروه های قومی برای تبدیل شدن به هم نزدیک و به یک ضربه به سمت صلح و گسترش پیام فراتر از سواحل این جزیره است.

[ad_2]