آشپزی راهنمای قبرس

[ad_1]

مانند قبرس خود قبرس مواد غذایی دارای سابقه ای طولانی و بسیاری را تحت تاثیر قرار. آن است که از بسیاری جهات شبیه به یونانی و ترکی, مواد غذایی, وجود دارد برخی از به طور خاص قبرس ظروف. بسیاری از قبرس هنوز رشد مواد غذایی خود را و نگه داشتن حیوانات: خوردن تازه خانه ساخته شده ظروف بخشی از راه زندگی در این جزیره است.

که مردم محلی به شدت افتخار آشپزی خود را میراث و شما اغلب پیدا کردن غذاهای محلی در کنار پیتزا و ساندویچ در گردشگری بین المللی رستوران ها. البته بهترین مکان برای نمونه قبرس غذایی کوچک ایجاد کرد tavernas خاموش توریستی دنباله.

قبرس به تولید طیف گسترده ای از مواد غذایی است. زیتون دیده می شود در حال رشد در سراسر جزیره به عنوان آنها می تواند در جای دیگر در مدیترانه و یک جزء اصلی محصول است. سبزیجات تازه و ماهی و صدف و گوشت از همه نوع همه رایج در قبرس جداول. در اینجا برخی از بهترین غذاهای محلی:

Meze

در بر داشت در سراسر یونان و ترکیه و همچنین قبرس, meze کلاسیک وعده غذایی که واقعا مبالغ آشپزی در این بخش از جهان است. خوب منویی شامل انواع عناصر مختلف – انتظار می رود تا 20 غذاهای مختلف از جمله halloumi یا پنیر فتا, حموس, میگو, ماهی مرکب, دودی ژامبون, کنگر فرنگی, خیار, گوجه فرنگی و برگ تاک. آن است که اغلب همراه با محلی گندم-نان. هر taverna خود را در meze – اگر شما در حال بازدید از این جزیره آن را به ارزش تلاش بیش از یک مقایسه.

Fasolia yihani

Fasolia یک ظرف ساده از لوبیای لوبیا در سس گوجه فرنگی تند. می توان آن را به تنهایی با نان و یا به عنوان یک همراهی به گوشت. آن است که اغلب در خدمت تا با برخی از تازه خرد شده پیاز خام. شما پیدا کنید Fasolia yihani تقریبا در هر نقطه که شما بروید در قبرس – آن است که به قبرس مواد غذایی چه dhal است به هند است.

ماهی کفال قرمز

ماهی کفال قرمز یکی از رایج ترین یافت و محبوب ترین ماهی در قبرس در آورده و توسط ماهیگیران محلی در هر روز است. می توان آن خدمت در تعدادی از راه های مختلف اغلب سرخ شده با سس گوجه فرنگی. تازه ترین و بهترین ماهی کفال قرمز در قبرس می توان در کوچک ساحلی tavernas.

Klefitko

این یک واقعی قبرس ظرف. آن است که در سراسر یونان و همچنین, اما ریشه های آن هستند گفت: برای رفتن به قبرس مبارزان آزادی در قرن نوزدهم. پنهان شده در تپه های آنها را به سرقت برده و گوسفند یا بز از کشاورزان و پخته شده آن خاک رس در کوره برای جلوگیری از هر کسی از دیدن دود. نسخه مدرن پخته شده با ادویه جات ترشی جات و خدمت با سیب زمینی و گوجه فرنگی و فوق العاده حساس. آن است که یک جشن غذا در قبرس خواهد بود تا ظرف بزرگ سعی کنید در محلی ایجاد کرد فیستا.

[ad_2]